Sieć Badawcza Łukasiewicz – PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii jako Podmiot Zarządzający Programem Wirtualny Instytut Badawczy w ramach naboru uzupełniającego zaprasza do składania wniosków o wpis do Wykazu Ekspertów powoływanych do realizacji zadań zlecanych przez Podmiot Zarządzający dla Programu Wirtualny Instytut Badawczy („WIB”) finansowanego ze środków Funduszu Polskiej Nauki w następujących dziedzinach:

1) naukowej: biotechnologia medyczna – onkologia

2) gospodarczo-społecznej: biotechnologia medyczna – onkologia

Treść ogłoszenia: Ogłoszenie z dn. 03.02.2021 o naborze wniosków o wpis do Wykazu Ekspertów (link)

Wnioski o wpis do Wykazu Ekspertów WIB należy składać elektronicznie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do dnia 19.02.2021r. do godz. 16:00.

Szczegółowa dokumentacja, w tym wzór Wniosku o wpis do Wykazu Ekspertów Programu WIB,  aktualny Regulamin wyboru oraz organizacji pracy Ekspertów powoływanych do realizacji zadań zlecanych przez Podmiot Zarządzający dla Programu Wirtualny Instytut Badawczy („WIB”) finansowanego ze środków Funduszu Polskiej Nauki oraz wzór Umowy z Ekspertem są dostępne na stronie www.wib.port.org.pl w zakładce Eksperci.

Brak załączników.

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony. czwartek, 27 styczeń 2022 09:38 Karolina Admin