Zasady dostępu do informacji publicznej reguluje ustawa z dnia 6 września 2001 r. o dostępnie do informacji publicznej (Dz. U. z 2020 r., poz. 2176 z późn. zm.), zwana dalej „ustawą”.
Informacja publiczna, będąca w posiadaniu Instytutu działającego pod nazwą Sieć Badawcza Łukasiewicz – PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii, która nie została upubliczniona w BIP Instytutu (strona http://www.bip.port.org.pl) lub w innej formie (np. na stronie internetowej Instytutu lub w innych mediach publicznych), może być udostępniana na wniosek.
Informacja publiczna, która może być niezwłocznie udostępniona, jest udostępniana w formie ustnej lub pisemnej bez pisemnego wniosku.

Opłaty

Dostęp do informacji publicznej jest bezpłatny z wyjątkiem sytuacji, gdy w wyniku udostępniania informacji publicznej na wniosek Instytut ma ponieść dodatkowe koszty związane ze wskazanym we wniosku sposobem udostępnienia lub koniecznością przekształcenia informacji w formę wskazaną we wniosku. Wówczas Instytut może pobrać od wnioskodawcy opłatę w wysokości odpowiadającej tym kosztom.

Wniosek do pobrania

W celu uzyskania informacji z zakresu działania Instytutu działającego pod nazwą Sieć Badawcza Łukasiewicz – PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii  wnioskodawca może skorzystać ze wzoru formularza, który po wypełnieniu i podpisaniu powinien:
1)    przesłać na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;

lub
2) wysłać listownie lub dostarczyć osobiście na adres: Sieć Badawcza Łukasiewicz – PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii, ul. Stabłowicka 147, 54-066 Wrocław.

Wniosek znajduje się w poniższej metryczce w sekcji Załączniki.

Tytuł Typ Rozmiar Dodany przez
Wniosek o udostępnienie informacji publicznej docx 63.62 KB Karolina Soroczyńska
Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony. poniedziałek, 12 lipiec 2021 14:27 Karolina Soroczyńska
Artykuł został zmieniony.
Dodane załączniki
poniedziałek, 12 lipiec 2021 14:28 Karolina Soroczyńska
Artykuł został zmieniony. środa, 14 lipiec 2021 14:01 Karolina Soroczyńska